ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2125  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در آذربایجان‌غربی

برگزاری آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در آذربایجان‌غربی

 روز دوشنبه 31 شهریور ماه سال جاری مراسم آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت با حضور مسئولین استانی در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار گردید.
حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی در آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت آذربایجان غربی، اظهار داشت: جهاد فی‌سبیل‌الله، درهای بهشتی است که به روی پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس گشوده شده بود.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با تقدیر از جهاد پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، خطاب به آنها گفت: شما به استقبال این درهای بهشت الهی رفتید تا این آزادگی و عزت نصیب ملت بزرگ ایران شود.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، افزود: باید یاد این ایستادگی و سلحشوری را گرامی بداریم، خصوصا در آذربایجان‌غربی که بیش از ۳۶ هزار شهید دارد  و ۴۲ سال است که در مقابل دسیسه‌های شوم دشمنان ایستاده است.
استاندار آذربایجان‌غربی نیز مهمترین ویژگی دفاع مقدس را مردمی بودن این حماسه ماندگار دانست و گفت: ایمان، خلوص نیت، استقامت، شجاعت و داشتن روحیه شهادت در رزمندگان اسلام موجب شد تا در دفاع مقدس حق بر باطل پیروز شود.

 

محمد مهدی شهریاری با بیان اینکه امروز نیز ایران اسلامی در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمنان ایستاده است، افزود: مطمئنا در این برهه حساس نیز با تکیه بر نیروهای مردمی می‌توانیم بر دشمنان پیروز شویم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد خبر:  1555314
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byANAJ