جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
تاریخ انتشار: جمعه 15 مهر 1401

  روستاییان و عشایر بر گردن نظام و انقلاب حق دارند

امتیاز: Article Rating
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان تلاش کنند با کار جهادی مشکلات عشایر و روستاییان را حل کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه با تاکید بر اینکه وحدت بین مردم باید بیش از پیش تقویت شود، اظهار کرد: در منطقه و استان ما نباید کسی از تفرقه و جدایی صحبت کند بلکه در این استان با اتکا به ۹۰ درصد مشترکات دینی بین شیعه و سنی، باید وحدت بین مردم بیش از بیش تقویت شود.

امام جمعه ارومیه با اشاره به پیش رو بودن هفته وحدت یاد آور شد: شیعه و سنی باید تلاش کنند در مسیر وحدت و اتحاد گام بردارند و با اتحاد و یک رنگی مقابل کفر و دشمن بایستند چرا که دشمنان برای نابودی اسلام و وحدت بین مسلمانان هم پیمان شده‌اند.

حجت الاسلام قریشی با تاکید به اینکه هر خبری را نباید بدون تحقیق باور کرد، اظهار کرد: عموم مردم و خواص در خبرهای ادعای شبکه‌های معاند و سعودی که دشمن اصلی ملت ایران هستند تحقیق کنند و هر خبری را باور نکنند چرا که دشمن هیچ وقت خبر صحیح نمی‌دهند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دشمن در اغتشاشات اخیر زنان را وسیله قرار داد و نوع اغتشاشات استفاده از زنان و رواج برهنگی و بی بند باری در جامعه اسلامی بود، خاطر نشان کرد: زنان محجبه و دین دار آذربایجان غربی نیز باید همچون سایر استان‌ها روز دوشنبه با حضور در تجمع اعلام برائت خود اعلام و به دنیا نشان دهند کشف حجاب چند نفر ضد دین، نماد زن ایران اسلامی نیست.

حجت الاسلام قریشی با تاکید به اینکه روستاییان و عشایر بر گردن نظام و انقلاب حق دارند، تصریح کرد: مسئولان تلاش کنند با کار جهادی مشکلات عشایر و روستاییان را حل کرده، با حل مشکل کار، راه، مسکن و بهبود زیر ساخت‌های روستایی جلوی مهاجرت روستاییان به شهرها را بگیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضل صف‌های طولانی نان نیز ادامه داد: مشکل نان و صف‌های نان در ارومیه سریعاً برطرف شود.

امام جمعه ارومیه با ابراز تأسف از وقوع زمین لرزه در خوی افزود: مسئولان با تلاش در کمترین زمان خسارات ناشی از زلزله اخیر خوی را ارزیابی و درجهت نوسازی و بازسازی خانه‌های آسیب دیده تلاش کنند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • روستاییان و عشایر بر گردن نظام و انقلاب حق دارند
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: