جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
تاریخ انتشار: یکشنبه 31 اردیبهشت 1402

  اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ماکو برگزار شد

امتیاز: Article Rating
اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ماکو در سال جاری به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور مدیرکل امور عشایری استان آذربایجان غربی ، سران عشایر و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار ماکو ریاست جلسه شورای عشایری: با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که عشایر ما وفادارترین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند کاظمی با اشاره به نزدیک شدن زمان کوچ عشایر به مناطق ییلاقی گفت : اکثر مراتع ییلاقی عشایر شهرستان ماکو در محدوده شهرستان چالدران و بخش دشتک واقع شده است‌‌‌ ، که رعایت دستورالعمل های مربوطه از جمله عدم کوچ بصورت شبانه ، عدم تعلیف دام در مناطق قرمز مرزی ، اقدامات پیشگیرانه در خصوص حفظ مراتع و ممانعت از ساخت و ساز در مناطق ییلاقی مورد تاکید است .
مهندس ناجی مدیرکل امور عشایری استان آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای شبانه روزی در جهت حل مشکلات عشایر اجرای طرح آبرسانی سیار به عشایر ، توزیع پنل خورشیدی و آبشخوردامی ، مصوبات سفر استاندار محترم در خصوص خدمات پشتیبانی به عشایر ماکو ، تسهیلات سرمایه در گردش ، تسهیلات تبصره ۱۶ ، توزیع آرد خام عشایری و نفت سفید در جهت خدمات پشتیبانی به عشایر ماکو خبر داد.
در ادامه این جلسه سران عشایر و همچنین مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل مربوط به کوچ بیان نمودند
اشتراک گذاری
تصاویر
  • اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ماکو برگزار شد
  • اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ماکو برگزار شد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: