جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
برپایی نمایشگاه صنایع دستی و توانمندیهای بانوان در شهرستان مياندوآب به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن و روز مادر، نمایشگاه صنایع دستی، تولیدات و توانمندیهای بانوان در میاندوآب برپا شد.
یکشنبه، 03 بهمن 1400 - 04:26
پیام تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر و ولادت امام خمینی (ره)
حضرت فاطمه زهرا(س)، نماد کامل ولایتمداری است و سراسر زندگی ارزنده ایشان در مسیر ولایت بوده و در این راه، شهیده و شهیره عالم شده و به‌یقین حرکت در مسیر حضرتش، راه و رسمی برای سعادتمندی دنیا و آخرت است.
شنبه، 02 بهمن 1400 - 09:23
مراسم بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و  ولادت امام خمینی (ره)
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی، به‌مناسبت ولادت پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، جلسه ای با حضور همکاران اداره کل امور عشایر استان برگزار شد.
شنبه، 02 بهمن 1400 - 04:24
لزوم رصد مستمر فرآیند توزیع کالاهای اساسی در بازار آذربایجان غربی / انجام ۳۵۶۰ مورد بازرسی توسط اکیپ های قرارگاه تامین امنیت غذایی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، اکبر کرامتی در سی و یکمین جلسه قرارگاه تامین امنیت غذایی استان که در سالن جلسات ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزار شد، با اشاره به اهمیت نظارت بر فرایند تامین و توزیع کالاها ، اظهار کرد: فرآیند نظارت باید از مبدا تولید کالا ها تا مبدا مصرف کنند...
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 04:51
۴۲۴ صندوق خرد زنان عشایری در کشور فعال است
مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره‌برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: با توجه به نقش مهم زنان در جامعه عشایری و برای حمایت از این قشر، ۴۲۴ صندوق خرد زنان در کشور راه اندازی شده است.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 07:44
۱۱ تعاونی و اتحادیه عشایری در آذربایجان‌غربی فعال است
مدیرکل امور عشایری آذربایجان‌غربی نیز در جلسه هماهنگی امور تعاونی ها با بیان اینکه ۱۱ تعاونی عشایری و یک اتحادیه در این استان تشکیل شده و مشغول فعالیت است گفت: یک تعاونی نیز در دست بررسی و راه‌اندازی است تا تعداد تعاونی‌های عشایری این استان به ۱۲ مورد افزایش یابد.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 18:01
۲۴۳ شرکت تعاونی عشایری در کشور فعال است
مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره‌برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: ۲۴۳ شرکت تعاونی عشایری در کشور وجود دارد که طی چندسال گذشته به این بخش چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 17:54
جلسه قرارگاه امنیت غذایی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی
پنجمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی اداره کل امورعشایر استان به منظور هماهنگی جهت تبیین سیاست های اجرایی، تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی کشاورزی با حضورمدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر استان و تمامی اعضای قرارگاه درمحل سالن جلسات اداره کل ...
یکشنبه، 26 دی 1400 - 06:17
مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده سهم عشایر، باید برای اجرای پروژه های زیربنائی در مناطق عشایری استان هزینه شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی روز شنبه مورخه 25 دی ماه 1400 ، مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران و مدیر کل امور عشایری استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو نمودند در این دیدار ضمن بررسی آخرین وضعیت عشایر منطقه در خص...
شنبه، 25 دی 1400 - 08:21
جلسات مجامع عمومي عادى و فوق العاده شرکت تعاوني عشايری ذخائر انقلاب ماکو برگزار شد
جلسات مجامع عمومی و فوق العاده شرکت تعاونی عشایری ذخائر انقلاب با حضور مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر استان و سرگروه هاى تعاونى عشایر شهرستان ماکو برگزار شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 07:38
صفحه 4 از 72ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها