جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
 کوچ عشایر آذربایجان غربی به مناطق ییلاقی آغاز شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از - ایرنا- مدیرکل امور عشایری آذربایجان‌غربی گفت: ۱۵ هزار و ۵۹۹ خانوار عشایری با ۱۰۴ هزار نفر جمعیت که در ۱۶ شهرستان این استان مستقر هستند کوچ خود را به مناطق ییلاقی آغاز شد و برخی در مناطق مورد نظر مستقر شدند و باقی نیز د...
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 09:58
 یک خانه بهداشت به ازای ۵۰۰ نفر عشایر در آذربایجان‌غربی
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از - ایرنا- مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی گفت: با حمایت دولت طبق برنامه‌ریزی‌ها به ازای هر ۵۰۰ نفر عشایر یک خانه بهداشت ثابت یا سیار در استان ایجاد می‌شود. علی ناجی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راس...
شنبه، 14 تیر 1399 - 09:57
 هزینه کرد اعتبارات سهم ارزش افزوده عشایری استان در مناطق عشایری و سامانه های عرفی
بمنظور بررسی عملکرد سال 98 فرمانداری ها درخصوص محل هزینه کرد اعتبارات سهم ارزش افزوده عشایری استان و تلاش برای مجاب کردن فرمانداریها جهت هزینه کرد اعتبارات مذکور صرفاً در مناطق عشایری در مرحله کوچ و سامانه های عرفی و همچنین چالش ها و مشکلات عشایر در ییلاقات و مرتفع نمودن نیازها این قشرمولد...
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 09:56
 شورای عشایری شهرستان چالدران با هدف رسیدگی به مشکلات عشایری برگزار شد
با حضور محمدزاده فرماندار چالدران.مدیر کل امور عشایری استان ،معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی و مسئول مراتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و سران عشایر کوچ رو شهرستانهای شمال استان مسائل و مشکلات مراتع و ییلاقات چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه، 04 تیر 1399 - 09:56
 مدیر کل امور عشایری: راه‌اندازی ۱۰ پایگاه سیار ارائه خدمات بهداشتی به عشایر آذربایجان‌غربی
مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با آغاز فصل کوچ ۱۰ مرکز بهداشتی و درمانی سیار با همکاری معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در مناطق عشایرنشین استان راه‌اندازی می‌شود.
دوشنبه، 02 تیر 1399 - 09:55
 مدیر کل امور عشایر : برگزاری جلسات شورای عشایر فرصت مغتنمی برای استفاده از تمام ظرفیتهای دستگاههای خدمات رسان در حوزه عشایری میباشد
مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده با وزارت بهداشت و درمان گفت: امسال خانه‌های بهداشت ثابت و سیار برای عشایر در استان خدمات‌رسانی می‌کنند.
دوشنبه، 26 خرداد 1399 - 09:54
 عملیات اجرایی 11 طرح عمران عشایری در مناطق ییلاقی چالدران آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی ، این طرحها با هدف ارائه خدمات به عشایر کوچ رو شهرستانهای شمال استان در مناطق ییلاقی چالدران در زمینه های مختلف اجرا می شود.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 09:54
 راه اندازی ۳ پایگاه سیار ارائه خدمات بهداشتی به عشایر آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از خبرگزاری ایسنا مدیر کل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: در چالدران ۳ پایگاه سیار در جهت ارائه خدمات بهداشتی به عشایر کوچ رو همزمان با فصل کوچ راه اندازی خواهد شد.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 09:53
 در کنار حفظ هویت عشایری، باید امکانات مناسب رفاهی نیز برای این قشر تولید کننده فراهم شود
بمنظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان, علی ناجی مدیرکل امور عشایری استان با حسین عباسی فرماندار ماکو دیدار و در خصوص موارد مربوطه گفتگو کردند.
دوشنبه، 12 خرداد 1399 - 09:52
 آماده‌سازی مسیرهای ارتباطی عشایر آذربایجان‌غربی برای کوچ
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از - ایرنا- مدیرکل امور عشایری آذربایجان‌غربی گفت: تمهیدات لازم در راستای تسهیل تردد و تأمین امنیت و امکانات بهداشتی و درمانی عشایر جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مناطق عشایری در هنگام کوچ به مناطق ییلاقی در حال انجام است.
شنبه، 03 خرداد 1399 - 09:52
صفحه 8 از 72ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها